Objektsnummer: 10110
Vi kan nu erbjuda en butik som säljer allt som tillhör och förgyller högtider, party, fest, kalas samt teman.
Butiken har detaljerna som ger den rätta stämningen och skapar inspiration för den som älskar att fixa och trixa inför ett kalas eller en sprakande fest.
Partybutiken har ett mycket bra läge i Kungens Kurva. Stora panoramafönster mitt emot Systembolaget, dessutom finns det apotek, café, sushi i centrumet och även en av Stockholms största ICA-butiker med mycket köpstarka kunder.
Utanför centrum finns stor gratis parkering för den som kommer med bil. Strax utanför butiken finns även buss som tar dig till och från tunnelbana.
För ytterligare information och visning – vänligen kontakta Micha Perovic 0708–640 892 eller Ferry Kovacs tfn 0708-640 635.
Respektera att inte störa ägare, personal eller kunder med dina frågor.
Inventarielista upprättas av säljare och köpare vid köp/överlåtelse
Vill Du sälja Företag? Vi har köparna! Kontakta NMK Företagsmäklare idag för kostnadsfri konsultation
Ovanstående uppgifter har erhållits utav säljaren
Vi erbjuder hjälp med finansiering!